Подписка

О нас

SIA «PAGRI TRADE» dibināta 2010. gada februārī Līvānos, balstoties uz augošo pieprasījumu elektromateriālu un instrumentu jomā. Uzņēmums jau aizvadījis savus pirmos darbības mēnešus, pierādot sevi tirgū un sadarbojoties ar tirdzniecības partneriem.

SIA «PAGRI TRADE» piedāvā vairāk nekā 30 preču grupas. Mēs rūpējamies par katru mūsu klientu, tādēļ katru pasūtījumu izskatām individuāli. Tiešā sadarbība ar ražotājiem mums ļauj noteikt elastīgas cenas pasūtījumiem. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt augstas kvalitātes elektromateriālus un instrumentus, kā arī informēt ikvienu klientu par to sekmīgu izmantošanu. Mēs esam profesionāli un pieredzējuši uzņēmēji — tas jums sniedz stabilitātes un uzticības garantiju darbā ar mūsu uzņēmumu. Mūsu pasūtītāji ir visdažādākie, tādēļ mēs mākam strādāt profesionāli ar ikvienu klientu.

«Darbs uzņēmumā rit dinamiski, aizvien attīstoties un pilnveidojoties, augot mūsu pašapziņai un darbinieku skaitam un profesionalitātei, kas mūsdienās ir vislielākā vērtība tāda uzņēmuma darbībā.»

Balstoties uz kvalificēto darbinieku darba pieredzi, uzņēmums kopā ar pasūtītāju spēj atrast risinājumu jebkurā situācijā. Vienmēr būsim gatavi sniegt konsultācijas un rast Jums vēlamo risinājumu pasūtījuma veikšanai!

«PAGRI TRADE — uzticams partneris!»